SERVICII MEDICALE IN ABULATORIU

CONSILIUL JUDETEAN TELEORMAN      
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA      
PROGRAM SERVICII AMBULATORIU 2018      
           
Ambulatoriu SJUA - Str. Libertatii nr. 1
Nr. crt. CABINET Numele si prenumele Cod parafa Gradul profesional Programul
1 Chirurgie generala Dr. Filip Valentin 488225 Medic primar L,M,Mi,J,V 7.30-9.30
          J 9,00-12,00
    Dr. Cirstea George Ovidiu  770317 Medic primar L 9.30-13.00
    Dr. Daoud Mazen 770261 Medic primar M 9.30-13.00
    Dr. Damian Marius C80516 Medic primar Mi 9.30-13.00
    Dr. Tudor Catalin A41173 Medic primar J9.30-13.00
    Dr. Decianu Vaceslav E26427 Medic specialist V9.30-13.00
2 Chirurgie pediatrica Dr. Tala Sorin C98556 Medic primar L,Mi,V 8.30-10.30
          M,J 10.30-12.00
    Dr. Simion George C01705 Medic specialist L,Mi,V 10.30-12.00
          M,J 8.30-10.00
    As. Neagu Dorina   As. medical L,M,Mi,J,V 7.30-15.30
3 Urologie Dr. Dusca Robert Stefanel D66312 Medic specialist L,M,Mi,J,V 7.30-9.30
4 O.R.L Dr. Grosu Gelu Marius B00051 Medic primar L,Mi 8.30-10.30
          V 9.30-10.30
    Dr. Urlan Lincu Mihaela E18117 Medic specialist L,M,Mi,J,V 10.00-13.30
    As. Gherghiceanu Lorena   As. medical L,M,Mi,J,V 7.30-15.30
5 Obstetrica-ginecologie Dr. Mandoiu Dumitru 306358 Medic primar M,J 11.30-13.30
    Dr. Chirea Sorin 393438 Medic primar L,Mi 11.30-13.30
    As. Petrica Mariana   As. medical L,M,Mi,J,V 7.30-15.30
6 Medicina interna Dr. Rosoiu Virgil 1542 Medic primar L,M,Mi,J,V 7.30-11.00
    As. Motoi Iulian   As. medical L,M,Mi,J,V 10.30-15.30
7 Pediatrie Dr. Arghiropol Olga 181670 Medic specialist M,Mi 11.30-13.30
    As. Miruta Catalina   As. medical L,M,Mi,J,V 7.30-15.30
8 Nefrologie Dr. Militaru Cristina C01176 Medic specialist M,J 11.00-13.00
9 Gastroenterologie Dr. Munteanu Ramona Lavinia C01408 Medic specialist L,M,Mi,J,V 7.30-10.30
    As. Motoi Neaga Iulian   As. medical L,M,Mi,J,V 7.30-10.30
10 Neurologie Dr. Maxim Paul Dragos   Medic specialist L,M,Mi,J,V 7.30-10.30
Ambulatoriu Policlinica - Str. Mihaita Filipescu nr. 12-14
Nr. crt. CABINET Numele si prenumele Cod parafa Gradul profesional Programul
11 Oncologie Dr. Draghici Alice 488610 Medic primar L,M,Mi,J,V 11.00-14.30
    Dr. Carmocan Codruta Ioana C01713 Medic specialist L,M,Mi,J,V 7.30-11.00
    As. Sontea Florentina   As. Medical L,M,Mi,J,V 7.30-14.30
Ambulatoriu Policlinica - Str. Mihaita Filipescu nr. 30-32
Nr. crt. CABINET Numele si prenumele Cod parafa Gradul profesional Programul
12 Ortopedie-traumatologie Dr. Petrica Florin 770300 Medic primar M 8.30-12.00
          J 9.00-12.00
    Dr. Ghoraschi Alhoseinni Kazem 990900 Medic specialist L,Mi 11.30-13.30
    Dr. Nita Madalin D17556 Medic specialist V 9.30-13.00
    Dr. Olteanu Marius D37986 Medic specialist Mi 8.00-11.30
    As. Lupu Metodica   As. medical  
13 Endocrinologie Dr. Lazar Ileana Violeta 769821 Medic specialist L,M,Mi,J,V 7.30-14.30
    As. Burcea Lucretia   As. medical L,M,Mi,J,V 7.30-15.30
14 Psihiatrie Dr. Neamu Bianca C01498 Medic specialist L,M,Mi,J,V 7.30-12.30
    As. Samareanu Ana Elena   As. medical L,M,Mi,J,V 7.30-15.30
15 Diabet zaharat, boli nutritie si metabolice Dr. Vlasceanu Virgil 451924 Medic primar L,Mi,V 07.00-14.00
          M,J 14.00-21.00
    As. Iordan Pusa     L,Mi,V 06.00-14.00
          M,J 14.00-22.00
    Dr. Sirbu Marinela E16490 Medic specialist L,Mi,V 14.00-21.00
           M,J 07.00-14.00
    As. Nastase Mirela Simona   As. medical L,Mi,V 14.00-22.00
          M,J 06.00-14.00
16 Radiologie si Imagistica Dr. Ivascu Paul   Medic primar L,M,Mi,J,V 7.30-13.30
    As. Mocanu Stelica   As. medical L,M,Mi,J,V 7.30-13.30