APARATUL DE SPECIALITATE

 

APARATUL DE SPECIALITATE MEDICAL SI FUNCTIONAL
DECLARATII DE AVERE SI INTERESE
       
SERVICII CLINICE      
       
SECTIA NUMELE SI PRENUMELE GRADUL PROFESIONAL SPECIALIZAREA
SECTIA A.T.I. CRETU OLIMPIA medic primar  SEF SECTIE A.T.I.
  CHIRIAC MIHAELA medic primar A.T.I.
  ULMAMEI IULIAN medic specialist A.T.I.
  GOICEA FLOAREA medic primar A.T.I.
  JIPA ION medic primar A.T.I.
  CARTAS LUMINITA medic primar A.T.I.
  MORARU IULIAN EUGEN medic specialist A.T.I.
  GEORGESCU DRAGOS CATALIN medic specialist A.T.I.
  IGNAT DANA LUMINITA medic specialist A.T.I.
       
SECTIA ANATOMIE PATOLOGICA VASILE CLAUDIA MANUELA medic primar SEF SECTIE ANATOMIE PATOLOGICA
  PASCU MARIA medic primar ANATOMIE PATOLOGICA
  GHEORGHE NEACSU GEORGE CRISTIAN medic specialist ANATOMIE PATOLOGICA
COMPARTIMENT BOLI NUTRITIE BURTEA MARIAN AUGUSTIN medic primar BOLI NUTRITIE
SECTIA CARDIOLOGIE BANU CAMINA medic primar SEF SECTIE CARDIOLOGIE
  CALARASU VIOLETA medic specialist CARDIOLOGIE
  BURTEA CRISTIANA GABRIELA medic primar CARDIOLOGIE
SECTIA CHIRURGIE CIRSTEA GEORGE OVIDIU medic primar SEF SECTIE I CHIRURGIE-generala
  DAMIAN MARIUS SORIN medic primar CHIRURGIE-generala
  DAOUD MAZEN medic primar CHIRURGIE-generala
  FILIP VALENTIN medic primar CHIRURGIE-generala
  TUDOR CATALIN ANDREI medic primar CHIRURGIE-generala
  SURUIANU GEORGETA medic primar CHIRURGIE-vasculara
  RADU ADRIAN medic primar SEF SECTIE II CHIRURGIE-generala
  COSTACHE ADRIAN DANIEL medic specialist CHIRURGIE-generala
  DECIANU VEACESLAV medic specialist CHIRURGIE-generala
  TALA SORIN medic primar CHIRURGIE-pediatrica
  SIMION GEORGE FLORIN medic specialist CHIRURGIE-pediatrica
  ION ALEXANDRU GEORGE medic specialist CHIRURGIE-generala
  UNGUREANU TRAIAN medic specialist NEURO-CHIRURGIE
  DINU MARIA medic specialist CHIRURGIE-plastica
COMPARTIMENT UROLOGIE SAREH MEHRDAD medic primar CHIRURGIE-urologie
  DUSCA ROBERT STEFANEL medic specialist CHIRURGIE-urologie
SECTIA BOLI INFECTIOASE GRAMON MARIA medic primar SEF SECTIE BOLI INFECTIOASE
  MARINESCU VIOLETA medic specialist BOLI INFECTIOASE
  NUTA RADU DANIEL medic specialist  
COMPARTIMENT DERMATO-VENERICE ZAVOEANU MIHAELA NICOLETA medic specialist DERMATO-VENERICE
COMPARTIMENT GASTROENTEROLOGIE COJOACA ELENA medic specialist COORDONATOR GASTROENTEROLOGIE
  CORBU RARES LIVIUS medic specialist GASTROENTEROLOGIE
  MUNTEANU RAMONA LAVINIA medic specialist GASTROENTEROLOGIE
SECTIA HEMODIALIZA MILITARU CRISTINA medic specialist COORDONATOR HEMODIALIZA
LABORATOR ANALIZE MEDICALE VOICU EUGENIA biolog principal SEF LABORATOR LABORATOR
  IORDAN CARMEN DORI medic primar LABORATOR
  MATEI OANA CORNELIA medic primar LABORATOR
SECTIA MEDICALA SOARE LORETTE medic primar SEF SECTIE MEDICINA INTERNA
  IVASCU VASILICA medic primar MEDICINA INTERNA
  PREDOAICA DANIELA MARIA medic primar MEDICINA INTERNA
  RETCA JUSTIN medic primar MEDICINA INTERNA
  CIOBANU ALINA CRISTINA medic specialist REUMATOLOGIE
SERVICIUL MEDICINA LEGALA CALOTA RELU medic primar MEDICINA LEGALA
  DUNCEA BORCA ROXANA medic specialist SEF SECTIE MEDICINA LEGALA
  IOVE GEORGE ALEXANDRU medic specialist MEDICINA LEGALA
  PRISACARI MARIN medic specialist MEDICINA LEGALA
SECTIA NEUROLOGIE NEGRU RODICA medic primar SEF SECTIE NEUROLOGIE
  MALUREANU ELENA medic primar NEUROLOGIE
  PARASCHIV TATIANA medic primar NEUROLOGIE
  BADEA LIZIANA AURELIA medic specialist NEUROLOGIE
  CARACALEANU TRAIAN medic specialist NEUROLOGIE
  MAXIM PAUL DRAGOS medic specialist NEUROLOGIE
       
SECTIA NOU NASCUTI PADURARU CONSTANTA medic primar SEF SECTIE NOU NASCUTI
  ZAHIU IOANA medic primar NOU NASCUTI
  MARCOVICI CRISTINA LACRMIOARA medic specialist NOU NASCUTI
  PETCARIU BRINDUSA medic specialist NOU NASCUTI
COMPARTIMENT O.R.L. PETRICA MARIN medic specialist O.R.L.
  URLAN LINCU MIHAELA GIORGICA medic specialist O.R.L.
       
SECTIA OBSTETRICA-GINECOLOGIE CHIREA SORIN medic primar SEF SECTIE I OBSTETRICA-GINECOLOGIE
  CALARASU IURIE medic primar OBSTETRICA-GINECOLOGIE
  PIRVAN ANGELICA medic primar OBSTETRICA-GINECOLOGIE
  STOICULESCU ELENA MIRELA medic primar OBSTETRICA-GINECOLOGIE
  VORNICU DORIAN medic primar OBSTETRICA-GINECOLOGIE
  MANDOIU DUMITRU medic primar SEF SECTIE II OBSTETRICA-GINECOLOGIE
  DELCEA VERA medic specialist OBSTETRICA-GINECOLOGIE
  DMOUR RASHAD medic specialist OBSTETRICA-GINECOLOGIE
  MILEA ELENA medic specialist OBSTETRICA-GINECOLOGIE
  RADU MONICA STEFANIA medic specialist OBSTETRICA-GINECOLOGIE
COMPARTIMENT OFTALMOLOGIE DACHIN LUMINITA medic specialist OFTALMOLOGIE
SECTIA ONCOLOGIE DRAGHICI ALICE medic primar ONCOLOGIE
  CARMOCAN CODRUTA IOANA medic specialist ONCOLOGIE
  TUTA CRISTIAN medic specialist SEF SECTIE ONCOLOGIE
COMPARTIMENT ORTOPEDIE NITA MADALIN GABRIEL medic primar SEF SECTIE ORTOPEDIE
  PETRICA FLORIN medic primar ORTOPEDIE
  BARBOSA ANDREEA IOANA medic specialist ORTOPEDIE
  GHORASHI ALHOSSEINI KAZEM medic specialist ORTOPEDIE
  OLTEANU MARIUS ADRIAN medic specialist ORTOPEDIE
SECTIA PEDIATRIE GHERGHITA MARIAN medic primar SEF SECTIE PEDIATRIE
  CISMELARU BEATRIS MARILENA medic primar PEDIATRIE
  DIDA MARIANA RODICA medic primar PEDIATRIE
  DOBRE TITA medic primar PEDIATRIE
  ARGHIROPOL OLGA medic specialist PEDIATRIE
COMPARTIMENT PLENING FAMILIAL FARNOS CATERINE medic specialist PLANIFICARE FAMILIAL
  MANDOIU AURELIA medic specialist PLANIFICARE FAMILIAL
  PORTELLI DIANA IRINA medic medicina generala PLANIFICARE FAMILIAL
SECTIA PSIHIATRIE CONSTANTINESCU SIMONA medic primar SEF SECTIE PSIHIATRIE
  NICA VLADIMIR medic specialist PSIHIATRIE
  SANDULESCU CRISTINA medic specialist PSIHIATRIE
  TACIU SIMONA medic specialist PSIHIATRIE
LABORATOR RADIOLOGIE-IMAGISTICA CRACIUN MANUELA VERONICA medic primar SEF SECTIE RADIOLOGIE
  ISTOCESCU LILIANA medic primar RADIOLOGIE
  IVASCU PAUL medic primar RADIOLOGIE
  ZLATAN CORNEL medic primar RADIOLOGIE
  MOHORA MADALINA ILEANA medic specialist RADIOLOGIE
  NEDELCU VIOLETA IONELA medic specialist RADIOLOGIE
CABINET RECUPERARE POPA ANDREEA CRISTINA medic primar SEF SECTIE RECUPERARE MEDICALA
SERVICIUL U.P.U. IGNAT DANA LUMINITA medic primar SEF SECTIE MEDICINA DE URGENTA
  DAVID ELENA AURELIA medic primar MEDICINA DE URGENTA
  DUMITRASCU CATALIN medic specialist MEDICINA DE URGENTA
  MIHAILA MARIA LOREDANA medic specialist MEDICINA DE URGENTA
  MIREA MIRELA medic specialist MEDICINA DE URGENTA
  NEAMU ALIN LUCIAN medic specialist MEDICINA DE URGENTA
  MOCANU IONUT medic stomatolog MEDICINA DE URGENTA
  BULUMAC RALUCA GABRIELA medic stomatolog MEDICINA DE URGENTA
  IVASCU CRISTIAN medic stomatolog MEDICINA DE URGENTA
  LUPU ANCA VALENTINA medic stomatolog MEDICINA DE URGENTA
SERVICIUL FARMACIE NASTASE NINA DANIELA farmacist SEF FARM I FARMACIE
  PANA ELENA farmacist primar FARMACIE
  HAITA DOINA  farmacist primar FARMACIE
  BADEA ADRIAN farmacist SEF FARM II FARMACIE
  CIOBANU VICTORITA farmacist FARMACIE
  BADEA MONICA farmacist primar FARMACIE
SERVICII PARACLINICE      
       
SECTIA NUMELE SI PRENUMELE GRADUL PROFESIONAL SPECIALIZAREA
CABINET IMAGISTICA IVASCU PAUL medic primar  RADIOLOGIE SI IMAGISTICA
       
SERVICII ABULATORIU      
       
SECTIA NUMELE SI PRENUMELE GRADUL PROFESIONAL SPECIALIZAREA
CABINET DIABET VLASCEANU VIRGIL medic primar DIABET
CABINET ENDOCRINOLOGIE LAZAR ILEANA VIOLETA medic specialist ENDOCRINOLOGIE
CABINET PSIHIATRIE NEAMU BIANCA PARASCHIVA medic specialist PSIHIATRIE
CABINET L.S.M. PANCULESCU MARIANA                              medic specialist                               L.S.M.                                      NEUROLOGIE PEDIATRICA
CABINET T.B.C. TANASESCU ALEXANDRU medic specialist T.B.C.
  CAMARASU ION FLORIN medic specialist T.B.C.
CABINET MEDICINA MUNCII RETCA DOINA medic primar MEDICINA MUNCII
CABINET MEDICINA SPORTIVA COSTIN DAN EUGEN medic specialist MEDICINA SPORTIVA
       
APARATUL FUNCTIONAL      
       
  NUMELE SI PRENUMELE FUNCTIA  
  DOBRE ALEXANDRU GEORGE MANAGER  
  BADITA MIRELA Director economic  
  GOICU BADEA ELENA VIOLETA Director ingrijiri medicale  
  PARLAN MARIAN Sef serviciu administrativ  
  APOSTOLESCU GABRIELA Sef serviciu achizitii  
  MILITARU STELA Sef serviciu informatica si statistica medicala  
  RISTACHE DANIELA Sef serviciu RUNOS  
  CONSTANTIN VIORELA ELENA Sef servicu managementul calitatii  
  NEATU MIRCEA Sef birou aprovizionare  
       

 

 2019 DECLARATII DE AVERE SI INTERESE
  NUMELE SI PRENUMELE
  ANCU FLORENTINA
  APOSTOLESCU GABRIELA
  BADEA MONICA CAMELIA
  BADITA MIRELA IRINA
  BANU CAMINA GHIZELA
  BARBU MIRCEA ADRIAN
  BOJA MARIANA
  CALOTA RELU GEORGE
  CAPRA LILIANA
  CEZAR DOINA ANTOANETA
  CHIREA SORIN DAN
  CIOROBESCU NICOLETA
  CIRSTEA GEORGE OVIDIU
  COMAN MARIUS CATALIN
  CONSTANTIN VOICU VIORELA ELENA
  CONSTANTINESCU SIMONA
  CRACIUN MANUELA VERONICA
  CRACIUNESCU ADRIANA
  CRETU CONSTANTA OLIMPIA
  CROITORU MIHAELA GABRIELA
  DOBRE ALEXANDRU GEORGE
  DRAGHICI ALICE
  DRAGHICI GINA VIOLETA
  DRAGOMIRESCU FLORINEL
  DUCUTA ANA
   
  GHERGHITA MARIAN
  GOICU BADEA ELENA VIOLETA
  GRAMON SUBA MARIA
  GROSU MIRELA
  IGNAT DANA LUMINITA
  LUPU GICA
  MANDOIU DUMITRU
  MARIN VALERIA
   
  MIRUTA CATALINA RUXANDRA
  NASTASE NINA DANIELA
  NEATU MIRCEA CONSTANTIN
  NEATU RALUCA MONICA
  NEGRU RODICA
  NICULA MARIANA
  OLTEANU NICOLETA LUMINITA
   
  PADURARU CONSTANTA
  PANCULESCU MARIANA
  PAUNE MARCELA
   
  PETRICA MARIANA
  PIRLAN MARIAN
  PIRVULESCU GENUTA
  POPA ANDREEA CRISTINA
  RADU ADRIAN
  RISTACHE DANIELA
   
   
  SOARE LORETTE
  SONTEA STELUTA FLORENTINA
  STANCULEA MIRELA DIANA
  STIRCU DANA FLORENTINA
  TRIFU CONSTANTA
  VASILE CLAUDIA MANUELA
  VIZIREANU ILEANA
  VOICU EUGENIA JENICA